uchování květin voskem
Vložil(a): Iris, 17. 3. 2016 13.38
roztopit v hrnci pár čajových svíček, přecedit (knoty), přelila jsem si to do hrníčku a poté celý květ ponořila. vytáhla, pomalu jsem s ním točila a nechala odkapávat vosk, prsty se snažila rozlepit lístky.
Diskuze k této stránce (18 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 4. 8. 2017, 8.19
vypadá to dobře, nenapadlo by mne na květiny používat vosk
Aliisha, 7. 1. 2017, 21.19
Hezké. Zajímavý nápad.
rodinka, 1. 10. 2016, 12.33
Tak ja mam plno kytek ususenych,vubec by me nenapadl tenhle zpusob kvetin