Váš košík je zatím prázdný
Vložil(a): vendy.z, 15. 11. 2016 18.53
Potřebujeme:
Vystřihnout, slepit.
Diskuze k této stránce (5 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
babca216, 24. 11. 2020, 21.22
Opět nápad kde budu muset stříhat já ..dětem se bude líbit, ale asi by nevystřihly
VaJána, 9. 9. 2020, 13.32
Krásné. Moc se mi to líbí.
Bar.Ca., 7. 9. 2020, 13.42
Rychlé, hezké a jednoduché
pouzarovaj, 9. 11. 2017, 20.47
hezká figurka a zároveň omalovánka
Zdeňka S., 16. 11. 2016, 9.48
Paráda, podobné andílky jsme loni vystřihovali z nějakého časopisu
© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions