Nožičko, na co šlapeš?
zobrazeno 1816×
Vložil(a): veru.veru, 25. 3. 2017 10.59
Do mís nasypeme různé materiály - písek, mouku, kamínky malé, větší, cukr...prostě vše, co nás napadne, ale nic ostrého, musí to být pro děti příjemné, můžeme to ještě zpestřit tím, že dáme např. led, teplou vodu, pro rozlišení teplotních rozdílů. Dítě potom nožičkou zkouší nejrůznější materiály. Samozřejmě může vyzkoušet i ručičkou.
zdroj:La Scuola Cre-Attiva
Diskuze k této stránce (19 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Marusk, 27. 10. 2017, 17.26
Takový trénink ala barefoot.