Jak na to?
Vložil(a): veru.veru, 28. 10. 2017 12.34
Jak správně dát koberec, na první půlce je to špatně, na druhé dobře.
Diskuze k této stránce (24 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Katka, 15. 10. 2021, 11.26
Já bych dala dvě podložky, každou z boku postele ?
Trendyterka, 5. 9. 2020, 23.36
Koberce máme malé. Jen vedle posteíí.
jitka46, 14. 5. 2020, 23.16
Koberec máme přes celou místnost. Aby nám nebyla zima.
Fuga, 24. 3. 2019, 17.32
A proč je první špatně?
Mygara, 10. 2. 2019, 12.33
To je krásný nápad a návod na tvoření a pokládku:-)