Jak na to?

zobrazeno 2101×

Vložil(a): veru.veru, 28. 10. 2017 12.34

Potřebujeme:

postel
1 ks
koberec
1 ks
noční stolky
2 ks

Jak správně dát koberec, na první půlce je to špatně, na druhé dobře.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (24 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Janulinka, 25. 4. 2022, 19.18

No a my máme to co je vlevo a k tomu na nikách běhouny ...nemám ráda pod postelí koberec ...lapač prachu

Katka

Katka, 15. 10. 2021, 11.26

Já bych dala dvě podložky, každou z boku postele ?

Trendyterka

Trendyterka, 5. 9. 2020, 23.36

Koberce máme malé. Jen vedle posteíí.

jitka46

jitka46, 14. 5. 2020, 23.16

Koberec máme přes celou místnost. Aby nám nebyla zima.

VaJána, 24. 9. 2019, 13.39

Koberec v ložnici zatím nemáme .

Bar.Ca., 26. 8. 2019, 10.27

opticky to skvěle místnost rozšíří

Fuga

Fuga, 24. 3. 2019, 17.32

A proč je první špatně?

Mygara

Mygara, 10. 2. 2019, 12.33

To je krásný nápad a návod na tvoření a pokládku:-)

Gustawka, 5. 1. 2019, 21.26

Evidentně to mám špatně

Mildret, 20. 2. 2018, 11.56

Koberec nemáme a ani ho nechci.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů