Věšák na skleničky
Na hrábě připevníme vruty, namotáme provaz a zavěsíme ke stěně. Dodáme sklenky.
Diskuze k této stránce (17 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Trendyterka, 23. 9. 2020, 22.09
Dobrý nápad, ale doma nevyužijeme.
pouzarovaj, 19. 7. 2017, 7.27
Tak toto je naprosto parádní nápad, využiji určitě do pergoly
Aliisha, 4. 1. 2017, 20.32
Opravdu pěkné. Líbí se mi to
Petra Schoberová, 27. 9. 2016, 13.22
paradní