Zavírání sáčků
Kdybyste někdy potřebovali zavřít igelitový sáček (třeba s chlebem, těstovinami, svačinou...), tohle je geniální nápad. Stačí na něj vršek od plastové lahve.
Diskuze k této stránce (18 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Katka, 15. 10. 2021, 11.36
Tak to nevím, jak by drželo ?
Trendyterka, 17. 9. 2020, 22.31
To je zajímavé na co všechno se dají využít pet láhve.
Aliisha, 3. 1. 2017, 21.40
Super tip. Já používám gumičku
Petra Schoberová, 27. 9. 2016, 13.23
super napad
rodinka, 3. 8. 2016, 11.27
To by me nenapadlo