Náramek z petky
Z petky odstříhneme pruh, roztříhneme, aby se lépe nasazoval na ruku. Celý ho omotáme izolepou. Potom vybranou látkou, můžeme různě kombinovat, aby neklouzala, občas látku zachytíme pistolí.
Diskuze k této stránce (14 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 6. 1. 2018, 20.48
zajímavý nápad, jak recyklovat petky
dadinkamaminka, 6. 6. 2017, 12.53
Super
jitkamety, 5. 6. 2016, 11.13
hezké