Holčička v dřevěných šatečkách
Vložil(a): veru.veru, 6. 7. 2017 10.59
- Dítě si namaluje obrázek - postavičku
- Z ořezaných pastelek lepíme ořezky na papír, na obrázek, jako šatičky
Diskuze k této stránce (14 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 16. 8. 2019, 6.44
To je hezké jdu vysypat ořezávátko
Mygara, 14. 2. 2019, 14.32
To je krásný nápad a návod na tvoření
Petra Schoberová, 1. 8. 2017, 13.18
krásné, z ořezku z pastelek se da spousta věcí
jitka46, 16. 7. 2017, 22.31
hodně zajímavý nápad, snad se nám povede
patricia077, 9. 7. 2017, 15.10
tj nápad
pouzarovaj, 8. 7. 2017, 15.31
Krásná! a jak se dají výborně využít odřezky z pastelek...
jitkamety, 7. 7. 2017, 12.25
Uz jdeme strouhat pastelky a tvorit