Jaro

zobrazeno 6754×

Vložil(a): Petra Schoberová, 7. 2. 2017 12.50

Potřebujeme:

papír
4 ks
pastelky/voskovky/vodovky/fixy....
dle potřeb ks

Vytiskneme a malujeme :)

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (6 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

VaJána, 4. 11. 2020, 9.59

Moc hezké omalovánky Jaro je krásné

Mygara

Mygara, 28. 4. 2017, 10.39

krásné omalovánky i se sběrem zeleniny

Fuga

Fuga, 22. 4. 2017, 14.05

omalovánky jsou u nás už v oblibě

Jarka mmm, 8. 2. 2017, 8.35

Už aby tu bylo .

Zdeňka S., 7. 2. 2017, 13.06

Moc hezké omalovánky. Už aby tu to jaro bylo

L.janicka.l

L.janicka.l, 7. 2. 2017, 13.05

Taky moc pekne ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů