Malujeme jaro

zobrazeno 5041×

Vložil(a): veru.veru, 6. 4. 2015 16.23

Potřebujeme:

čtvrtka
1 ks
pastelky, voskovky nebo fixky
1 balení
ubrousky
s jarním motivem
nůžky
1 ks
lepidlo - nejlépe Herkules
1 ks
  1. Na velkou čtvrtku namalujeme jarní obrázek
  2. Z ubrousků vystříháme kytičky, motýlky, berušky...
  3. Nalepíme na obrázek
Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (4 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Zdeňka S., 2. 3. 2018, 17.07

Když je venku mráz, tak si jaro aspoň namalujeme

Gabill, 14. 1. 2018, 15.15

Obrázky z obrúskov dielo pekne doplnili.

Petra Schoberová, 2. 1. 2016, 7.26

krásný obrázek

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů