Moje pocity

sledováno 1× zobrazeno 11402×

Vložil(a): veru.veru, 26. 1. 2015 16.46

Potřebujeme:

Vytisknutá hlava
1 ks
fixy
1 balení (nebo pastelky, voskovky)

Do šablonky dítě namaluje obličej podle své nálady.

Sdílejte:   | 
3

Diskuze k této stránce (6 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Zdeňka S., 2. 3. 2018, 17.39

Super velké obličeje, to se bude dobře kreslit

Gabill, 10. 1. 2018, 8.25

Pekné. Keď dieťa nevie vyjadriť slovami ako mu je, možno to bude chcieť nakresliť.

Petra Schoberová, 2. 1. 2016, 6.45

bezva

inglulie2, 17. 3. 2015, 13.16

Abych se bala

DenisaC, 31. 1. 2015, 9.06

Zajimave.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů