Pampelišky

zobrazeno 6062×

Vložil(a): veru.veru, 25. 2. 2015 11.17

Potřebujeme:

vidlička
1 ks
papír
1 ks
tempery - žlutá a zelená
po 1 ks
Štětec
1 ks

Vidličku namáčíme do žluté tempery a obtiskneme jí několikrát na papír. Domalujeme stonek.

Sdílejte:   | 
4

Diskuze k této stránce (10 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Zdeňka S., 2. 3. 2018, 17.27

Nádherné, už aby jich byla zase plná louka

Gabill, 12. 1. 2018, 22.50

Výborné. Dalšie maľovanie vidličkou. Vyzerá to skvele.

snany, 17. 3. 2016, 23.14

Jednoduché s naprosto fantastickým výsledkem

Petra Schoberová, 2. 1. 2016, 6.42

bezva

Itany, 11. 11. 2015, 19.49

krásné pampelišky:)

joice, 19. 10. 2015, 15.40

nápadité a aké jednoduché

inglulie2, 2. 3. 2015, 12.13

Moc hezke!

Katka

Katka, 26. 2. 2015, 13.11

já to říkám pořád, že v jednoduchosti je krása

DenisaC, 26. 2. 2015, 12.12

Krasne

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů