Postavičky v kostýmu
zobrazeno 1393×
Vložil(a): veru.veru, 8. 4. 2017 14.54
- Obrázek vytiskneme
- Vystříhneme jednotlivé části
- Nalepíme na papír nejdřív postavičku, které postupně dolepíme kostým.
Diskuze k této stránce (12 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
dadinkamaminka, 19. 4. 2017, 22.26
Pěkné, něco mi to připomnělo z dětství
Mygara, 18. 4. 2017, 14.30
také mi to připomíná panenky oblékačky
Fuga, 17. 4. 2017, 11.24
já měla jako malá takto oblékací panenku
pouzarovaj, 13. 4. 2017, 21.31
Moc hezké, díky!
rodinka, 8. 4. 2017, 22.45
Pekne
patricia077, 8. 4. 2017, 19.44