Strom rodiny

zobrazeno 2345×

Vložil(a): veru.veru, 27. 1. 2015 14.46

Potřebujeme:

velká bílá čtvrtka
1 ks
tempery
1 balení (nebo vodovky)
bílá čtvrtka
cca 2 ks
fix
1 ks
nůžky
1 ks
lepidlo
1 ks
štětec
1 ks
zelený a červený papír
po 1 ks

Na velkou čtvrtku namalujeme strom, dítě ho vodovkama nebo temperama vybarví. Zatímco strom schne, pustíme se do malby jednotlivých členů rodiny. Na čtvrtku namalujeme hlavy nebo i celé postavy, vystříhneme. Pokud máme strom suchý, vystříhneme ho a jednotlivé členy rodiny vlepíme do koruny stromu. Ze zeleného papíru vystříháme lístečky, tolik, kolik jsme namalovali členů rodiny. Na lístečky napíšeme jejich jména a nalepíme k jednotlivým malbám. Nakonec můžeme ještě na kmen stromu nalepit srdíčko.

Sdílejte:   | 
2

Diskuze k této stránce (6 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Zdeňka S., 18. 2. 2018, 19.52

To je moc hezké, taky bysme mohli zkusit

Gabill, 10. 1. 2018, 10.57

To je super. Môžme rozšíriť aj o širšiu rodinu . babky, dedkovia...

Petra Schoberová, 2. 1. 2016, 7.05

bezvadné a pěkný stromečečk

inglulie2, 17. 3. 2015, 13.14

To je super

DenisaC, 31. 1. 2015, 9.06

Hezke!

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů