Jarní okno
Vložil(a): Jarka mmm, 28. 1. 2017 21.00
Potřebujeme:
- bílá čtvrtka
- 1 ks
- lepidlo
- 1 ks
- nůžky
- 1 ks
- barevné papíry
- podle potřeby
- průhledná folie
- 1 ks
Z bílé čtvrtky si vytřihněte okno, podle chutí ho můžete i nabarvit. Z barevných papírů vystřihněte kytičky a květináč. Za rub květináče nalepte konce květin a celé to nalepte zepředu na okno. Zezadu okna (z rubu) nalepte nějakou průhlednou folii (půjde to dost špatně, nejjednodušší je tavná pistole, případně si můžete pomoci izolepnou nebo okenní tabulku nemusíte lepit vůbec).
Diskuze k této stránce (15 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 22. 2. 2019, 13.39
To je krásný nápad a návod na tvoření
pouzarovaj, 27. 8. 2018, 20.40
takové dekorace naše děti baví
Fuga, 25. 4. 2017, 9.30
moc hezká výzdoba na okno
Adrianita, 20. 2. 2017, 12.51
Super nápad! Jdem na to
Petra Schoberová, 5. 2. 2017, 21.41
krásné