Konvička a hrníček

zobrazeno 1464×

Vložil(a): veru.veru, 2. 3. 2015 20.33

Potřebujeme:

čtvrtka
1-2 ks
tužka
1 ks
lepidlo
1 ks
čajové sáčky - obaly
několik ks
nůžky
1 ks

Na čtvrtku namalujeme konvičku a hrnek, polepíme sáčky a poté vystříhneme.

Sdílejte:   | 
1

Diskuze k této stránce (8 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Úča, 3. 9. 2022, 8.52

Hezké , tak teď už jen nasbírat hodně obalu od čajů

babca216, 22. 1. 2021, 18.24

Asi začneme sbírat obaly od čajů

Mildret, 1. 3. 2018, 11.31

To je krasné musím začít sbírat pytlíky.

Zdeňka S., 24. 2. 2018, 8.41

To vypadá úplně perfektně, už si sbírám sáčky od čaje

Gabill, 13. 1. 2018, 7.15

Krásna mozaika. Super kreatívny nápad.

Petra Schoberová, 29. 11. 2016, 13.47

krásné

sa1di24, 2. 3. 2015, 22.01

jéé hezké

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů