Konvička a hrníček
zobrazeno 1464×
Vložil(a): veru.veru, 2. 3. 2015 20.33
Na čtvrtku namalujeme konvičku a hrnek, polepíme sáčky a poté vystříhneme.
Diskuze k této stránce (8 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Petra Schoberová, 29. 11. 2016, 13.47
krásné