Kouzlo se zmizíkem
zobrazeno 2770×
Vložil(a): veru.veru, 16. 12. 2014 14.23
Celou čtvrtku natřeme modrým inkoustem, necháme zaschnout. Poté kreslíme zmizíkem.
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Eliška Kozlova, 18. 12. 2017, 17.27
Petra Schoberová, 10. 9. 2016, 7.02
parádní
Katka, 16. 12. 2014, 14.44
zábava super, ale jen do té doby než dítě vylilo inkoust a modré kaňky rozšlapalo po celém bytě