Prší, prší, jen se leje...

zobrazeno 2378×

Vložil(a): veru.veru, 15. 11. 2014 10.40

Potřebujeme:

čtvrtka
1 ks
párátko
1 ks
mistička papírová
1 ks
izolepa
5 cm
lepidlo
1 ks
modrá barva
1 balení
štětec
1 ks

Na čtvrtku namalujeme panáčka, můžeme fixem, tuší, temperou. Panáčkovi dáme do ruky párátko, které na čtvrtku přilepíme izolepou. Nakonec nad párátko přilepíme mističku na cukroví. Poté vezmeme štětec a modrou barvou - vodovka, tempera, začmeme tečkovat obrázek.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (11 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Úča, 6. 9. 2022, 19.59

Jednoduché a moc hezké

babca216, 24. 1. 2021, 10.00

Skvělý nápad , určitě zkusíme

Witchie, 19. 12. 2019, 14.45

super!

Zdeňka S., 3. 4. 2018, 21.59

Viděla jsem kdysi ve školce na nástěnce, moc hezké

Mildret, 1. 3. 2018, 14.41

Krasné obrázky. Děti se určitě bavily

Gabill, 3. 1. 2018, 18.14

Dobrý nápad na tvorenie v daždivé dni. S tými košíčkami je to výborný nápad.

pouzarovaj

pouzarovaj, 3. 11. 2017, 20.01

ty deštníčky jsou boží, pěkné

annahb, 6. 10. 2017, 20.29

pěkné

jajulaš, 8. 3. 2017, 7.32

super

Petra Schoberová, 8. 9. 2016, 13.42

parádní,

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů