Sněhulák - pozitiv a negativ
Vložil(a): veru.veru, 15. 1. 2015 14.35
Potřebujeme:
- bílý a černý papír
- po 1 ks
- nůžky
- 1 ks
- lepidlo
- 1 ks
- izolepa
- 1 ks
- pastelka - černá, červená
- po 1 ks
Na bílý papír si předkreslíme motiv, v tomto případě 2 stromy a sněhulák. Vystříhneme, ale tak, aby stromy i sněhulák zůstaly vcelku. To, co jsme vystříhli, nalepíme na černý papír, bílý papír, ze kterého jsme stříhali, nalepíme na černý papír. Oba papíry potom zezadu slepíme izolepou tak, aby byly zrcadlově - viz obrázek. Sněhuláka můžeme ještě domalovat, ale nemusíme.
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Petra Schoberová, 12. 9. 2016, 14.11
hezké
jitkamety, 4. 6. 2016, 11.40
super!
Katka, 17. 1. 2015, 18.04
super a dítě se i něco naučí