Sněhulák ve vatě
zobrazeno 6097×
Vložil(a): veru.veru, 17. 12. 2017 11.22
- Obrázek vytiskneme
- Vymalujeme
- Na bříško nalepíme vatu
Diskuze k této stránce (14 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 28. 2. 2019, 20.03
Moc hezký, málem jak skutečný
Mygara, 5. 2. 2019, 18.29
To je krásný nápad a návod na tvoření
Marusk, 1. 3. 2018, 21.39
Ano, takova zimni klasika. Aktualni v techto dnech.
pouzarovaj, 4. 1. 2018, 21.03
Už aby u nás nasněžilo, takové úkoly by se hodily