Sněženka
Z barevných papírů vystříháme pozadí a lístky. Z bílého papíru sníh a tři proužky které přeložíme a nalepíme jako květ. Stonek nakreslíme černou fixou . Můžeme nalepit na čtvrtku a máme sněženkové přáníčko :)
Diskuze k této stránce (11 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 27. 2. 2019, 18.59
To je jak skutečná sněženka, stačí jen zasadit
Mygara, 5. 2. 2019, 10.33
To je krásný nápad a návod na tvoření
pouzarovaj, 9. 3. 2018, 20.46
krásná, úplně z ní dýchá jaro
Aliisha, 8. 3. 2018, 21.24
Tohle si pamatuji ještě ze školy
slavuska, 8. 3. 2018, 18.00
jednoduché a hezké
zuzkagodarova, 8. 3. 2018, 13.59
pekne