Srdíčkový strom
zobrazeno 1109×
Vložil(a): Pavla 12, 14. 12. 2014 10.18
Na bílou čtvrtku obkreslíme dětskou ručku a vystřihneme. Z barevných papírů vystřihneme srdíčka ( jako šablonu lze použít formičku na vykrajování ).
Srdíčka nalepíme na prstíky.
Diskuze k této stránce (7 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Petra Schoberová, 9. 9. 2016, 22.10
pěkné