Za oknem je podzim
zobrazeno 1725×
Vložil(a): veru.veru, 5. 11. 2017 12.20
- Vytiskneme okýnko a listy
- Vystříháme listy
- Nalepíme
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 24. 3. 2019, 12.09
Moc hezkého tvoření na podzim
Mygara, 10. 2. 2019, 9.53
To je krásný nápad a návod na tvoření
L.janicka.l, 5. 11. 2017, 22.04
Pekne okenka, to urcite bavi kazde dite
pouzarovaj, 5. 11. 2017, 20.31
nádhera..listy by mohly být i jako omalovánky a až poté by se mohly lepit do okének
patricia077, 5. 11. 2017, 12.53
a už nejen za oknem .-)