Uklizená vlna
Jednoduše vložíme klubíčka do kelímků z Mekáče a je po nepořádku.
Diskuze k této stránce (13 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 11. 2. 2018, 20.38
to bych musela vypít hodně kafí
jitkamety, 2. 6. 2016, 17.59
perfektni recyklace
Petra Schoberová, 3. 5. 2016, 10.56
super nípad jen mít ty kelímky
Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 20.46
Kdyby někdo potřeboval kelímky, tak můžu zásobovat