Domácí pískoviště

zobrazeno 2692×

Vložil(a): Zlata1, 1. 4. 2017 17.21

Potřebujeme:

Vanička
1 ks
Igelit
1 ks
Písek
20 litr

Vzala jsem vaničku, kterou už nepotřebujeme a dala jsem do ní igelit a pak nasypala písek. Teď už si děti mohou hrát i na balkoně. 

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (20 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Bap, 11. 1. 2021, 20.49

Dobrý nápad ...ale dnes v době kinetického písku je jeho využití doma lepší

Bar.Ca., 11. 9. 2019, 18.42

To by mně nenapadlo. na písek chodíme před dům---

VaJána, 18. 1. 2019, 15.18

Super pískoviště třeba i na balkon nebo terasu

Gabill, 3. 1. 2018, 13.29

Našťastie máme záhradu, tak priestor na vlastné pieskovisko sa nájde.

Lenička, 20. 12. 2017, 10.59

To je super každý by chtěl doma vlastní pískoviště

jajulaš, 4. 5. 2017, 13.15

dobrý

Mildret, 10. 4. 2017, 0.16

Nápad super ale pískoviště máme hned za domem.

Kikinka30, 9. 4. 2017, 7.42

My radejimame chodime ven,mezi detmi je vetsi legrace

dadinkamaminka, 4. 4. 2017, 9.49

Do bytu je opravdu dobrý nápad Ale moje dítě si moc hrát s pískem ani neumí Spíš ho to moc nebaví

patricia077

patricia077, 3. 4. 2017, 12.58

písek ten je prostě stejně pak všude

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů