Domácí pískoviště
zobrazeno 2692×
Vložil(a): Zlata1, 1. 4. 2017 17.21
Vzala jsem vaničku, kterou už nepotřebujeme a dala jsem do ní igelit a pak nasypala písek. Teď už si děti mohou hrát i na balkoně.
Diskuze k této stránce (20 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
dadinkamaminka, 4. 4. 2017, 9.49
Do bytu je opravdu dobrý nápad Ale moje dítě si moc hrát s pískem ani neumí Spíš ho to moc nebaví
patricia077, 3. 4. 2017, 12.58
písek ten je prostě stejně pak všude