květináč z šišek
zobrazeno 7574×
Vložil(a): 15heli, 5. 10. 2015 20.29
Šišky k sobě lepíme tavnou pistolí a skládáme do požadovaného tvaru a pak už jen vybrat nějakou vhodnou kytku..:-)
Diskuze k této stránce (18 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 7. 8. 2017, 7.43
Zajímavý nápad. Asi by se mi to ale nikam nehodilo
Aliisha, 10. 1. 2017, 21.32
Ten je opravdu překrásný
Petra Schoberová, 4. 5. 2016, 20.04
je to nádherné