květináč z šišek

zobrazeno 7574×

Vložil(a): 15heli, 5. 10. 2015 20.29

Potřebujeme:

šišky
podle velikosti květináče
tavná pistolka
1 ks

Šišky k sobě lepíme tavnou pistolí a skládáme do požadovaného tvaru a pak už jen vybrat nějakou vhodnou kytku..:-)

Sdílejte:   | 
6

Diskuze k této stránce (18 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 13. 1. 2022, 20.09

Vypadá moc hezky

babca216, 28. 11. 2020, 22.09

Moc hezké, ale mě by se to určitě rozpadlo ..jinak klobouk dolů

Bar.Ca., 13. 9. 2019, 8.40

tak ten je luxusní, nádherná práce

Mildret, 21. 2. 2018, 8.51

Ten je nádherný. Moc se mi líbí tyhle přírodní materiály

Gabill, 25. 12. 2017, 22.38

No to je nápad. Tak to nemá chybu. Vyzerá to úžasne.

pouzarovaj

pouzarovaj, 7. 8. 2017, 7.43

Zajímavý nápad. Asi by se mi to ale nikam nehodilo

Zdeňka S., 10. 3. 2017, 11.25

Nádhera, já z šišek dělala jenom věnečky na Vánoce, ale ten košíček si určitě vyrobíme

Aliisha

Aliisha, 10. 1. 2017, 21.32

Ten je opravdu překrásný

Pavla33, 8. 7. 2016, 6.37

nádherné

Petra Schoberová, 4. 5. 2016, 20.04

je to nádherné

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů