přáníčko z perníku
Na neupečené perníčky napíši vzkaz razítky od Tchiba.Upeču a po vychladnutí zabalím spolu s větvičkou smrku do pylíčku.Ozdobím stužkou
Diskuze k této stránce (16 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 29. 1. 2018, 20.16
Je to hezké voňavé vánoční přáníčko
Petra Schoberová, 4. 5. 2016, 20.40
krásné