přáníčko z perníku

sledováno 1× zobrazeno 1685×

Vložil(a): Roxana, 8. 1. 2015 22.01

Potřebujeme:

Perníček
1 ks
Stuha
1 ks
Větvička smrku
1 ks

Na neupečené perníčky napíši vzkaz razítky od Tchiba.Upeču a po vychladnutí zabalím spolu s větvičkou smrku do pylíčku.Ozdobím stužkou

Sdílejte:   | 
2

Diskuze k této stránce (16 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

babca216, 29. 11. 2020, 7.59

Moc hezké a jak znám dětí hned zbaští

Bar.Ca., 17. 9. 2019, 9.57

vypadají moc krásně, ty bysme mohli udělat na vánoce do školky .

ollynka, 7. 12. 2018, 14.04

veľmi pekné

Mildret, 21. 2. 2018, 13.09

Krasné. Mě by určitě potěšilo.

pouzarovaj

pouzarovaj, 29. 1. 2018, 20.16

Je to hezké voňavé vánoční přáníčko

Gabill, 15. 12. 2017, 20.43

Peknucke a hlavne originalne. Urcite prianie potesi.

jajulaš, 23. 4. 2017, 6.39

pěkné

Zdeňka S., 10. 3. 2017, 16.08

Krásné, takhle perníčky rozdávali děti ve školce na besídce

Pavla33, 7. 7. 2016, 20.40

bezva nápad

Petra Schoberová, 4. 5. 2016, 20.40

krásné

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů