Legáček
zobrazeno 1386×
Vložil(a): L.janicka.l, 7. 3. 2017 19.34
Krabice nabarvíme, přilepíme kelímky. Do vetší uděláme díru na tělo, krk a ruce. Do malé na hlavu.
Diskuze k této stránce (30 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 3. 4. 2017, 10.56
tak to je super maska
Fuga, 29. 3. 2017, 9.24
to je super nápad, ják tam drží ten klobouk?
L.janicka.l, 10. 3. 2017, 17.04
Takovych rarachu je ?