Malování na sádrové odlitky
Vložil(a): LBM, 4. 6. 2020 22.47
Sádru jsme smíchaly dle návodu na obale a nalily do silikonových formiček. Po zatvrdnutí jsme malovaly temperovými barvami.
Diskuze k této stránce (18 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
LBM, 23. 5. 2021, 22.56
My používáme tempery od crayola a vždy super ?
mikka27, 10. 10. 2020, 16.46
Doma jsme tvořili a moc se povedlo.
Trendyterka, 26. 9. 2020, 23.04
Tak tohle bude děti určitě bavit.
Jiřina Horáková, 7. 9. 2020, 23.43
Malujeme na kamínky
Kateřina Fárová, 3. 9. 2020, 19.51
To může děti bavit.