Medvídek z bambulek
Vložil(a): L.janicka.l, 20. 2. 2017 19.26
Uděláme bambulky na tělíčko velkou a na hlavu menší, 4 na končetiny a dvě na uši. Pak slepíme do tvaru medvídka, nalepíme oči, a čumáček s mašličkou z látky.
Diskuze k této stránce (11 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 24. 4. 2017, 8.36
moc hezký medvídek
Fuga, 4. 4. 2017, 15.39
ten je moc milý a je fajn, co lze z bambulek udělat
nikihiphop, 4. 3. 2017, 22.54
Ježiš ten je tak krásný fakt povedený
Petra Schoberová, 26. 2. 2017, 12.25
krásný
Aliisha, 22. 2. 2017, 21.55
Ten je tak roztomilý
petrao, 21. 2. 2017, 20.18
Tak to krásné a jednoduché