Svícen

zobrazeno 916×

Vložil(a): Zlata1, 1. 2. 2017 11.43

Potřebujeme:

Skleněné víčko od rozp. kávy
1 ks
Čajová svicka
1 ks
Lepící pistole
1 ks

Další svícen, já mám ráda svíčky a tak neustále vyrabime svícny že všeho možného. Tak třeba teď, rozbila se mi sklenice od rozpustné ochucené kávy a zbylo mi víčko, vzala jsem si víčko a odstranila jsem plastovou část. Dala jsem do víčka svíčku a je hotové. Buď můžeme ozdobit, ( já použila lepící pistolí a oblepila) nebo se dá použít jen tak.... A je to i hezké, tedy Nečas to líbí, ale každemu se může líbit něco jiného a pokud máte sklenici a chcete ji vyhodit,  tak víčko se dá použít právě na svícen....

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (8 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Bar.Ca., 11. 9. 2020, 22.45

Další skvělý nápad na svícen, ty já můžu

Mygara

Mygara, 28. 4. 2017, 9.12

hezké využití víčka

Fuga

Fuga, 23. 4. 2017, 7.30

dobrý nápad na využití víčka

Petra Schoberová, 6. 2. 2017, 12.11

hezké

Mildret, 1. 2. 2017, 21.38

Ten je nádherný klidně bych ozdobila i nějakými korálky ,stuhou, kamínky....

jitka46

jitka46, 1. 2. 2017, 21.31

ze které že je to od kávy víčko - sklenička? super nápad

Zdeňka S., 1. 2. 2017, 14.02

Fajn nápad, já si pořád říkám, že vyhazovat ty sklenice je škoda

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 2. 2017, 12.17

Moc pekne

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů