Lampičky domečky
Krabici - od mléka, džusu... vymyjeme, fixou si na ní nakreslíme okna a dveře, která vystříhneme. Celou krabici poté nabarvíme libovvolnou barvou. Dovnitř vložíme světýlka na baterku, NE SVÍČKU!!!
Diskuze k této stránce (10 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 3. 12. 2019, 16.00
nadheraaaaa
jitkamety, 31. 1. 2016, 8.29
vypada to pěkně
Petra Schoberová, 6. 1. 2016, 6.49
bezva