Procvičujeme čísla
Z tvrdého papíru - kartonu - vyřežeme či vystříháme stromy. Vybarvíme je a napíšeme na ně čísla a kostku s příslušným počtem puntíků. Na kolíčky nakreslíme lístečky. Úkolem dítěte je dávat na strom tolik lístečků, kolik je číslo na stromě.
Diskuze k této stránce (10 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitkamety, 31. 1. 2016, 8.14
bezva napad
Petra Schoberová, 6. 1. 2016, 6.51
taky parádní!!
Katka, 27. 1. 2015, 18.51
to je šikovné a jednoduché ;o)