Sněhulák
zobrazeno 1176×
Vložil(a): Adrianita, 1. 2. 2017 14.46
Na papír nakreslíme od ruky spirálu a vystřihneme. Pak namalujem,vybarvíme a vystřihneme hlavu sněhuláka a hrnec a nalepíme na spirálu. Zavěsíme.
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 27. 8. 2018, 20.38
mohla by to být pěkná zimní dekorace
Mygara, 28. 4. 2017, 9.23
musí být krásné takto zavěšené
Fuga, 23. 4. 2017, 7.34
to je zajímavé s tou spirálou
patricia077, 2. 2. 2017, 11.04
My letos neměli čas ani postavit, hlavně že je tolik sněhu, děti furt nemocné
jitka46, 1. 2. 2017, 21.30
to je moc pěkný sněhuláček, zajímavý nápad