Veselé pití s narciskou
Ze žlutého tvrdého papíru vystříhneme kytičku, doprostřed uděláme dírku, na kytičku nalepíme kalíšek na bonbonek, také mu doprostřed uděláme dírku. Obě dírky musí být na sobě. Nakonec místo stonku protáhneme brčko a můžeme pít. Druhá fotka je další variantou.
Diskuze k této stránce (8 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitkamety, 31. 1. 2016, 8.27
hezky napad!
Petra Schoberová, 6. 1. 2016, 6.51
tak to je krásné