výtvory z ořezu pastelek
nakreslíme si šablonu(ale nemusíme) a jen přilepujeme ořezy z pastelek. finální produkt je skvělej_)
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Rulficka48, 31. 10. 2016, 22.00
jitkamety, 31. 1. 2016, 8.40
zajímavé
Petra Schoberová, 6. 1. 2016, 6.50
co vše se dá vymyslet, super