Malování solí
zobrazeno 7763×
Vložil(a): ROMA-Z, 24. 2. 2019 18.08
Vezmeme mističku do které nasypeme sůl, hodně soli a rozpustíme ji v teplé vodě. Nám se nepodařilo vše rozpustit, tak jsme malovaly i s nerozpuštěnou solí a vůbec to nevadilo. Namalujeme na černou čtvrtku obrázek, abstrakci...
A necháme uschnout. Vynikne potom uschlá sůl a její krystaly a i na obrázku drží
Diskuze k této stránce (24 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 21. 2. 2021, 13.33
zaujimave, taku metodu nepoznam
Trendyterka, 9. 10. 2020, 22.20
Vypadá to moc hezky. Taky vyzkoušíme.
mikka27, 26. 6. 2020, 13.32
Rádi vyzkoušíme také.
Mygara, 10. 8. 2019, 20.36
To udělá krásné krystaly
k.o.r.i.n.e.k, 21. 7. 2019, 14.52
To je hodně ja zajímavé a nenakladné to musim zkusit