Květinové lístky z PET láhve
zobrazeno 6416×
Vložil(a): veru.veru, 17. 12. 2014 15.33
Potřebujeme:
- miska
- 1 ks
- barva růžová
- 1 ks (tempera)
- barva černá
- 1 ks (tempera)
- petka
- 1 ks
- papír
- 1 ks
- štětec
- 1 ks
Budeme potřebovat PET láhev, misku s barvou a papír, kde si namalujeme kmen stromu.
Nyní stačí namočit spodní část Petky do barvy a vytvářet květiny dle vašeho gusta.
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 9. 7. 2018, 21.49
to je krásné, moc se květy povedly
Petra Schoberová, 10. 9. 2016, 7.09
nádherné
Trixie, 10. 6. 2016, 13.56
moc hezké a tak jednoduché