Kreslení do sněhu
Vložil(a): Eliška Kozlova, 27. 1. 2018 17.21
Potřebujeme:
- Pet láhev
- několik ks
- Potravinářské barvy
- několik ks
- Hřebík a kladivko
- 1 ks
- vodu
- několik litr
Diskuze k této stránce (15 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 28. 2. 2019, 19.40
To by mě v životě nenapadli,je to moc fajn
Mygara, 5. 2. 2019, 15.27
To je krásný nápad a návod na tvoření
pouzarovaj, 7. 2. 2018, 21.11
Potravinářské barvy jsou úžasný nápad, určitě vyzkoušíme
slavuska, 30. 1. 2018, 17.31
to je fajn nápad
Kamila Pecharová, 29. 1. 2018, 14.32
Super nápad! Jestli bude letos ještě sníh, určitě to vyzkoušíme
Eliška Kozlova, 28. 1. 2018, 18.28
To byla náhoda, bohužel jsem uz jinou barvu neměla Když už je naredena, není to problém vyprat
Eliška Kozlova, 27. 1. 2018, 20.34
Taky, nebo iglú a taky vedouci čáry na bobovou (sankarskou) dráhu