Sedmikráskový věneček
Vložil(a): veru.veru, 16. 4. 2017 12.29
Natrháme hodně sedmikrásek a zaplétáme podle obrázku, stejné je to i s pampeliškama, těch ale potřebujeme méně.
Diskuze k této stránce (11 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 11. 7. 2017, 12.57
Krásný..jako malá jsem ho měla moc ráda a teď ho dělám i dcerkám
Mygara, 20. 4. 2017, 9.22
také děláme, ale z pampelišek, škoda, že pak nejde vyprat oplečení
Fuga, 19. 4. 2017, 6.45
to jsem si dělala jako malá , a pak pouštěla do řeky
pouzarovaj, 18. 4. 2017, 20.10
vyrábíme každý rok
rodinka, 16. 4. 2017, 18.23
Moc pekne
L.janicka.l, 16. 4. 2017, 15.53
Venecky jdou ze vseho co ma delsi stonek, s fialek je taky fajn