Velikonoční miska s vajíčky

zobrazeno 1907×

Vložil(a): veru.veru, 24. 1. 2015 13.28

Potřebujeme:

modrý papír
1 ks
žlutý papír
1 ks
seno
1 balení
nůžky
1 ks
lepidlo Herkules
1 ks
štětec
1 ks
tempery
1 balení
slupka od pistáciového oříšku
5 ks

1. Modrý papír přehneme na půl

2. Ze žlutého papíru vystříhneme misku a nalepíme na modrý podkladový papír.

3. Prostor nad miskou natřeme lepidlem Herkules a přilepíme na něj seno nebo třeba zelené bavlnky, vlnu apod.

4. Připravíme si slupky z pistáciových oříšků

5. Slupky mamalujeme temperakama, je hezké, když je každá slupka namalovaná jinou barvou

6. Necháme zaschnout a poté je Herkulesem nalepíme na trávu.

Sdílejte:   | 
1

Diskuze k této stránce (6 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

pouzarovaj

pouzarovaj, 23. 4. 2018, 20.54

místo sena bych použila sisal

Zdeňka S., 25. 2. 2018, 19.38

Tak to je bezvadný nápad, třeba na velikonoční přáníčko

Gabill, 9. 1. 2018, 19.17

Pistáciové oriešky máme veľmi radi, keď ich nabudúce budeme chrúmať odložím pár škrupiniek na tvorenie.

Petra Schoberová, 29. 12. 2015, 13.27

dobrý nápad

DenisaC, 31. 1. 2015, 9.25

Moc hezke

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů