Velikonoční miska s vajíčky
Vložil(a): veru.veru, 24. 1. 2015 13.28
Potřebujeme:
- modrý papír
- 1 ks
- žlutý papír
- 1 ks
- seno
- 1 balení
- nůžky
- 1 ks
- lepidlo Herkules
- 1 ks
- štětec
- 1 ks
- tempery
- 1 balení
- slupka od pistáciového oříšku
- 5 ks
1. Modrý papír přehneme na půl
2. Ze žlutého papíru vystříhneme misku a nalepíme na modrý podkladový papír.
3. Prostor nad miskou natřeme lepidlem Herkules a přilepíme na něj seno nebo třeba zelené bavlnky, vlnu apod.
4. Připravíme si slupky z pistáciových oříšků
5. Slupky mamalujeme temperakama, je hezké, když je každá slupka namalovaná jinou barvou
6. Necháme zaschnout a poté je Herkulesem nalepíme na trávu.
Diskuze k této stránce (6 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 23. 4. 2018, 20.54
místo sena bych použila sisal
Petra Schoberová, 29. 12. 2015, 13.27
dobrý nápad