Balení dárečků
- Obal polepíme vánočním balícím papírem
- Vložíme dárek
- Převážeme mašlí
Diskuze k této stránce (17 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Ketris, 12. 12. 2019, 16.33
Moc hezke
pouzarovaj, 1. 3. 2018, 22.06
mám tubusy od musli, díky za nápad
petrao, 10. 10. 2016, 7.44
To je super, asi začnu kupovat chipsy
jitkamety, 29. 1. 2016, 15.51
supr inspirace