Vánoční figurky
- Vytiskneme
- Podlepíme čtvrtkou
- Vystříhneme
- Slepíme
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 1. 3. 2018, 22.02
zajímavý nápad, u nás by asi dlouho nevydržely - holky by si s nimi pořád hrály
Petra Schoberová, 1. 12. 2016, 7.45
moc hezké
nikihiphop, 24. 11. 2016, 21.27
Nádhera. Jen mi došla barva spis si je namaluji
jitkamety, 29. 1. 2016, 14.21
vypadá to ůžasně