Květinová stolička

zobrazeno 1862×

Vložil(a): veru.veru, 26. 10. 2016 23.36

Potřebujeme:

stolička
1 ks
brusný papír
1 ks
bílá barva
1 ks
štětec
3 ks
bezbarvý lak
1 ks
květinový ubrousek
1 balení
nůžky
1 ks
lepidlo na ubrouskovou techniku nebo Herkules
1 ks
  1. Stoličku pořádně očistíme, zbytky staré barvy ošmirglujeme
  2. Natřeme bílou barvou
  3. Z ubrousku vystříháme motiv květin a klasicky ubrouskovou metodou pracujeme
  4. Nakonec celou židli přelakujeme bezbarvým lakem
Sdílejte:   | 
1

Diskuze k této stránce (11 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Trendyterka

Trendyterka, 10. 9. 2020, 21.59

Tak ta by se mi líbila do dětského pokoje. Krásná.

Bar.Ca., 27. 8. 2019, 9.06

ta je úžasná, krásná a veselá , na té se hned líp sedí

Gustawka, 5. 1. 2019, 21.55

Krásné

pouzarovaj

pouzarovaj, 13. 7. 2017, 21.59

hezký tip..šly by tam dát i různé dětské motivy

Aliisha

Aliisha, 2. 1. 2017, 21.35

Překrásné. Moc se Vám to povedlo.

Petra Schoberová, 2. 12. 2016, 7.11

užasné

Mildret, 29. 11. 2016, 3.01

Moc se Vám povedla

Jana V., 27. 10. 2016, 20.38

úžasná recyklace, hravé, veselé a praktické

benca, 27. 10. 2016, 18.57

netreba stare veci vyhadzovat, vzdy sa daju nejak obnovit

skřítek, 27. 10. 2016, 14.17

Zrovna jednu stoličku tu mám, co čeká až s ní něco udělám. Tohle je přesně ono, perfektní

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů