Květinová stolička
zobrazeno 1862×
Vložil(a): veru.veru, 26. 10. 2016 23.36
Potřebujeme:
- stolička
- 1 ks
- brusný papír
- 1 ks
- bílá barva
- 1 ks
- štětec
- 3 ks
- bezbarvý lak
- 1 ks
- květinový ubrousek
- 1 balení
- nůžky
- 1 ks
- lepidlo na ubrouskovou techniku nebo Herkules
- 1 ks
- Stoličku pořádně očistíme, zbytky staré barvy ošmirglujeme
- Natřeme bílou barvou
- Z ubrousku vystříháme motiv květin a klasicky ubrouskovou metodou pracujeme
- Nakonec celou židli přelakujeme bezbarvým lakem
Diskuze k této stránce (11 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Trendyterka, 10. 9. 2020, 21.59
Tak ta by se mi líbila do dětského pokoje. Krásná.
pouzarovaj, 13. 7. 2017, 21.59
hezký tip..šly by tam dát i různé dětské motivy
Aliisha, 2. 1. 2017, 21.35
Překrásné. Moc se Vám to povedlo.
Petra Schoberová, 2. 12. 2016, 7.11
užasné