Jak na rozdělané sáčky ?
Maminky také občas u oblečení dostáváte ramínka s klipy ? Ty jdou lehce sundat dolů a využít jako klipy např. na rozdělané koření, těstovinky a podobně. Zkuste, už se nic nevysype :-)
Diskuze k této stránce (13 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 10. 2. 2018, 22.15
velmi originální, to by mne nenapadlo
Aliisha, 13. 1. 2017, 21.09
Bezva řešení. Jdu najít ramínka.
Petra Schoberová, 3. 3. 2016, 6.39
tak to je bezva nápad