Vanoční svítilna
Opet pro šikovnou maminku
Nakreslíme si na papír městečko nebo seženem nějakou šablonu a vystřihneme nalepíme na zavařovačku (stačí herkules)...postříkáme umělým sněhem a necháme zaschnout ...a muzem svítit:)
Diskuze k této stránce (19 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 6. 8. 2017, 21.43
krásné, na něco podobného se letos chystáme
Aliisha, 8. 1. 2017, 21.46
Skvělá vánoční dekorace