Vianočné svietniky
Fľaše si umyjeme a osušíme. Stred fľiaš potrieme lepidlom a vyváľame ich v umelom snehe. Na spodok fľaše tiež nanesieme lepidlo, avšak tam som už použila glitre a na hrdlo fľaše som tiež naniesla lepidlo a použila červenú stužku, ktorú som tam prilepila. Zvyšné dodekorovanie je už iba na vás, že aké vianočné dekorácie zvolíte a dotvoríte fľašky.
Dovnútra potom už iba vložíme čajovú sviečku a svietniky sú hotové.
Diskuze k této stránce (13 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 5. 8. 2017, 13.31
Zajímavý nápad, zavařovačky mají mnohé využití
Aliisha, 8. 1. 2017, 21.23
Ty jsou nádherné.