Krásná květinka
zobrazeno 1747×
Vložil(a): nikolava, 20. 6. 2015 9.16
Z barevného nebo krepového papíru stříháme srdcové tvary. Řekla bych na střed menší a postupně zvětšovat. A zelenou páskou lepíme a vrstvíme. Viz obrázek
Diskuze k této stránce (12 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 7. 2. 2018, 21.32
nádherná růže, vypadá jako živá
Aliisha, 13. 1. 2017, 21.26
Podobné jsem kdysi vyráběli ve škole.
Petra Schoberová, 30. 11. 2016, 7.29
moc hezké
nikihiphop, 18. 11. 2015, 20.01
Velmi hezké jako dáreček