Čelenka z růží
Umělohmotné růžičky spleteme do věnečku. Nemusíme se bát, že se rozpletou, mají ve stoncích drátky, tak budou držet, mám to odzkoušené.
Diskuze k této stránce (17 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 6. 1. 2018, 20.38
tu bych mohla vyrobit na léto holkám
Aliisha, 14. 1. 2017, 20.51
To je prostě nádhera.
Trixie, 15. 6. 2016, 9.18
nádhera, určitě vyrobíme, dík:-)
jitkamety, 4. 4. 2016, 16.06
jako pro vílu