Květináčky z pet lahví

zobrazeno 1489×

Vložil(a): veru.veru, 17. 12. 2014 15.25

Potřebujeme:

Velká pet lahev s ouškem
1 ks (třeba od velké aviváže)
hlína
1 balení
sazenička
1 ks

Z velkách petek s ouškem odstříhneme vršek, naplníme hlínou a můžeme sázet.

Sdílejte:   | 
3

Diskuze k této stránce (13 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

VaJána, 16. 1. 2019, 22.27

Na sazeničky úplně ideální

Mildret, 22. 2. 2018, 9.36

To už jsem viděla u hodně zahrádkářů

pouzarovaj

pouzarovaj, 10. 2. 2018, 22.01

hezký nápad na recyklaci petek

Gabill, 14. 12. 2017, 17.02

To sa skvele hodi aj na sadenice rajcin a paprik na jar.

jajulaš, 23. 4. 2017, 6.19

super

Zdeňka S., 17. 3. 2017, 1.58

Super využití, já používám kelímky od jogurtů .

Pavla33, 7. 7. 2016, 5.00

super napad

Petra Schoberová, 5. 3. 2016, 6.15

bezvadne

Janak, 8. 6. 2015, 13.59

Dobré, ale taky používáme spíše kelímky.

mckvak, 5. 6. 2015, 6.28

Dobry napad

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů